Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Дніпровська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 00432165) був реорганізований і увійшов до складу Петро-Михайлівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Дніпровка
Вільнянський район, Запорізька область

ОБ"ЯВИ ТА ОГОЛОШЕННЯ

                                                                  ОГОЛОШЕННЯ!     

Дніпровська сільська рада повідомляє, що 30.06.2017 року на 15-й позачерговій сесії сьомого скликання Дніпровської сільської ради було прийняте рішення     №1 «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Дніпровської сільської ради». Це та інші рішення сільської ради та поіменне голосування депутатів за дані рішення оприлюднені на дошці оголошень сільської ради та на офіційному  веб -сайті сільської ради dniprovka.rada.org.ua  

 

 

                        Дорогі медики!
Дозвольте від щиро серця привітати Вас з професійним святом.
Ви відповідаєте за найдорожче, що має кожна людина – за наше здоров’я. Ви – наші рятувальники в найскладніші хвилини життя.
Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання і це найголовніше.
Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!
   Бажаємо Вам хронічного здоров'я, рецидивуючого щастя, гіпертонічної зарплатні і вагітного гаманця! 

         

                                                                                                                         Виконком Дніпровської сільської ради

                                                

                                                    ОГОЛОШЕННЯ!

 Запрошуємо мешканців сільської ради взяти участь в громадському обговоренні, яке відбудеться 09.06.2017 о 10.00 год. В їдальні с.Дніпровка щодо можливого добровільного об”єднання територіальної громади Дніпровської сільської ради в Петро-Михайлівську об”єднану територіальну громаду. В обговорені приймуть участь представники Запорізької облдержадміністрації.

                                                                                                                                              Виконком Дніпровської сільської ради

 

До відома суб’єктів підприємницької  діяльності!     

 В зв’язку з підготовкою до проведення обласної виїзної приймальні з розгляду звернень суб’єктів підприємницької діяльності,  просимо суб’єктів підприємницької діяльності  надати проблемні питання, які потребують ефективного вирішення на обласному та державному рівнях, пропозицій щодо внесення змін до законодавчих норм.

Перелік  проблемних питань та пропозиції щодо їх вирішення необхідно надати в термін до 09.06.2017 року до Дніпровської сільської ради.

 

Оголошення

Дніпровська сільська рада повідомляє, що 12.05.2017 року на 14-й черговій сесії сьомого скликання Дніпровської сільської ради прийнято рішення №1  «Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за І квартал 2017 року”. Це та інші рішення сільської ради та поіменне голосування депутатів за дані рішення оприлюднені на дошці оголошень сільської ради та на офіційному  веб -сайті сільської ради dniprovka.rada.org.ua  

  Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» прийнято рішення №3“Про внесення змін до рішення сільської ради від 16.08.2013 року № 6 “Про пайову участь у розвитку інфраструктури населених пунктів Дніпровської сільської ради”.

  Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» розроблений проект регуляторного акту та прийнято рішення №4“Про затвердження проекту рішення “ Про встановлення місцевих податків та зборів на території Дніпровської  сільської ради” Зазначений проект та аналіз регуляторного впливу оприлюднені на дошці оголошень сільської ради та на офіційному  веб -сайті сільської ради dniprovka.rada.org.ua  

Більш детально з повним текстом проекту та аналізом можна ознайомитися  у секретаря сільської ради. Пропозиції та зауваження до проекту   приймаються протягом місяця з моменту оприлюднення за адресою: Дніпровська сільська рада, вул.Паторжинського №42б, с.Дніпровка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70014. 

Увага, бережіть своє тепло та долю!!!

На сьогоднішній день залишається злободенною проблемою безперебійного постачання електричної енергії не тільки для вашого регіону, але й стійкого функціонування Об'єднаної енергетичної системи України, що впливає на гідне функціонування держави! Порушення цілісності конструкції опор лінії електропередач може призвести до їх падіння, відключення від електропостачання цілих районів держави, травмувати та навіть позбавити Вас життя. У 2015 році в Запорізькій області зловмисниками було пошкоджено металеві кутники з трьох опор повітряної лінії 750 кВ, що призвело до падіння двох опор та значному травмуванню зловмисників, один з яких загинув!!! Іншого крадія засуджено на три року позбавлення волі та відшкодування збитків. На теперішній час за умисне пошкодження опор повітряної лінії в Запорізькій області засуджено та притягнуто до відповідальності 8 осіб. За умисне пошкодження або руйнування об'єктів електроенергетики Кримінальний кодекс України передбачає покарання до 15 років позбавлення волі(ст. 194 КК України).

Якщо Ви стали свідками подібних протиправних дій просимо не залишатися байдужими та повідомити поліцію - тел. 102 або деспетчера Дніпровської ЕС - тел. 0-2-2-58-47-52; 0-2-239-39-46(цілодобово), або (050) - 486-54-62

У разі виявлення на території  Дніпровської сільської ради фактів незаконної порубки Дніпровська сільська рада просить негайно повідомляти

1. Сільську раду (06143)95-3-48 Деркача Мирона Степановича, (06143) 95-3-55 приймальня)

2. Вільнянську районну адміністрацію (06143)4-13-73 приймальня, (06143)41496 відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації

3. Вільнянське відділення поліції Пологівського відділу поліції Головного управління національної поліції в Запорізькій області -  чергова частина 102 та (06143) 41912 )

4. Державну екологічну інспекцію у Запорізькій області , яка розташована за адресою: м. Запоріжжя, віл.40 років Незалежної України, буд. 72а; телефон горячої лінії 0612869940, 0612869943 приймальня

Вшанування пам'яті Героя України Василя Сергієнка

На виконання п.4 Указу Президента України від 11.02.2015 № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні", листа Адміністрації Президента України від 03.04.2017 та з нагоди третьої річниці загибелі Героя України Василя Миколайовича Сергієнка, листа Вільнянської РДА від 11.04.2017 № 01-35/0474 " Про вшанування пам"яті Героя України Василя Сергієнка" було організовано перегляд фільму "Через тернії до зірок", який присвячений життю, громадській діяльності та подвигу Василя Сергієнка.

Переглянути фільм можна ТУТ

 

Дзвінки на урядову "Горячу лінію" приймаються за коротким номером 1545

Урядова "Горяча лінія" - механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати робоиту органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.

Звернення приймаються фахівцями Уряду контактного центру за допомогою засобів телефонного та електронного звязку і надсилаються органам виконавчої влвади відповідно до компетенції, Секретаріату Кабінету Міністрів для вирішення порушених у них питань по суті, надання відповідних розяснень.

Урядова "гаряча лінія" 1545 працює цілодобово.

Дзвінки на урядову "горячу лінію" як зі стаціонарних, так і телефонів мобільних операторів безкоштовні.

На даний час короткий номер працює в текстовому режимі.

Також тимчасово працює номер 0 800 507 309.

подання е-декларації

Шановні депутати 
 Дніпровської сільської ради !
Вважаю за необхідне нагадати Вам, що відповідно до підпункту 2 пункту 2 Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 № 2 «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» в 00 годин 00 хвилин 01 січня 2017 року розпочинається другий етап подання та оприлюднення декларацій згідно Закону України «Про запобігання корупції».
Доводжу до Вашого відома, що підпунктом б пункту 1 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 р. №1700-VII, депутати місцевих рад визначені суб'єктами декларування. Пунктом 1 статті 45 цього ж Закону, суб'єкти декларування зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.
Несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування тягне за собою накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Зазначення в декларації завідомо надостовірних відомостей може тягнути за собою дисциплінарну, адміністративну або кримінальну відповідальність.
Адміністративна відповідальність наступає за умисне зазначення недостовірних відомостей в декларації, починаючи з розходжень на 100 мінімальних заробітних плат – 137 800 гривень.
Покарання: від 1 000 до 2 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 17 000 до 42 500 грн.).
Кримінальна відповідальність наступає за неподання декларації взагалі або умисне зазначення недостовірних відомостей в декларації,  починаючи з розходжень на 250 мінімальних заробітних плат – 344 500 гривень.
Покарання: від 2 500 (42 500 грн.) до 3 500 (59 500 грн.) неоподаткованих мінімумів доходів громадян обо громадські роботи на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Законом України від 11 липня 2002 року №93-IV «Про статус депутатів місцевих рад» визначено, що депутат місцевої ради (сільської, селищної, міської, районної у місті, районної, обласної) є повноважним і рівноправним членом відповідної ради – представницького органу місцевого самоврядування. Разом з цим, статтею 16 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» визначено, що органи місцевого самоврядування є юридичними особами і наділяються цим та іншими законами власними повноваженнями, в межах яких діють самостійно і несуть відповідальність за свою діяльність відповідно до закону.
Для реєстрації та входу до системи декларування НАЗК суб'єкту декларування необхідно отримати електронний цифровий підпис до початку подачі декларації.
Електронний цифровий підпис можна отримати безоплатно у відділенні «Приватбанку» м. Вільнянськ або  АЦСК ІДД ДФС м.Запоріжжя
Звертаю Вашу увагу, що суб'єкт декларування несе персональну відповідальність за неподання документів для отримання електронного цифрового підпису та несвоєчасне подання електронної декларації.
Згідно із статтею 49 Закону України «Про запобігання корупції», органи місцевого самоврядування зобов'язані перевіряти факт подання декларацій суб'єктами декларування та у випадках неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій інформувати НАЗК у встановлений законом термін.
 
  


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua